1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba: Foruma Hoşgeldiniz. Neseli Net Ailesine Katkıda Bulunmak İstermisin? (Teşekkürler ) Ücretsiz Üye Ol Linkine Tıklayarak Başlayabilirsin! Bizlere /Fikirlerinizi & Düşüncelerinizi veya Projelerinizi İlgili Kategorilere Yeni Konu Açarak Destekde Bulanabilirsiniz... (NeseliNet) Ailesi İyi Forumlar Diler.
    Duyuruyu Kapat
  3. Forum Üzerinde Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Etmekdedir! Yapılacak ve Yeni Gelicek Özelliklerden (Dizin) Sistemini Aktif Etdik! Ücretsiz Sitelerizi Ekleyebileceğiniz Bir Alan Bedava Backlink Kazanmanın Yolu.. Site Ekle
    Duyuruyu Kapat
  4. Yeni Açılan Forumumuza Gönüllü Bay Bayan Moderator Arkadaşlar Aranıyor..Moderator Alımları vardır! İlgili Konulara Bakabilecek ve Günlük Paylaşımlarını Yapabilecek Moderatorlere İhtiyaç Vardır. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
    Duyuruyu Kapat
  5. Sitemizde Ücretsiz Reklam ve Backlink Almak İsteyenler Buraya / Fırsatları Değerlendirin. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
    Duyuruyu Kapat

Yüz İfadeleri

Resim Başlık Metin
Smile Smile :) (: :-) (-: :~) (~:
Wink Wink ;)
Frown Frown :frown:
Mad Mad :mad: >:( :@
Confused Confused :confused:
Cool Cool :cool: 8-)
Stick Out Tongue Stick Out Tongue :p :P :-p :-P
Big Grin Big Grin :biggrin:
Eek! Eek! :eek: :o
biggrin biggrin biggrin
cautious cautious cautious
coffee coffee coffee
confused confused confused
cool cool cool
cry cry cry
devilish devilish devilish
eek eek eek
geek geek geek
gigg gigg giig
inlove inlove inlove
laugh laugh laugh
mad mad x45
ninja ninja ninja
notwortth notwortth notwortth
Oops! Oops! :oops:
O_ooo O_ooo O_oo
redface redface redface
roflmao roflmao roflmao
rolleyes rolleyes rooleyes
sleep sleep sleep
sneaky sneaky sneaky
speechless speechless speechless
thumbsdown thumbsdown thumbsdown
thumbsup thumbsup thumbsup
tongue tongue tongue
whistling whistling whistling
winkk winkk winkk
x3 x3 x3
Roll Eyes Roll Eyes :rolleyes:
Er... what? Er... what? o_O O_o o.O O.o
Evil Smile Evil Smile :evilsmile: >:D >:)
Evil Upset Evil Upset :evilupset: >:|
Happy Blush Happy Blush :happyblush
Winky Tongue Winky Tongue :winkytongue: ;p ;P
Relieved Face Relieved Face :relievedface: 3)
Winky Tongue Winky Tongue :winkytongue: ;p ;P
Heart Covered Eyes Heart Covered Eyes :winkytongue: ;p ;P
First Time Kiss First Time Kiss :firstimekiss:
Open Eye Winky Open Eye Winky :openedeyewink:
Close Eyed Tongue Close Eyed Tongue :closedtongue:
Very Sad Frown Very Sad Frown :closedtongue:
Sad Sad :(
Teary Teary :teary:
Tired Face Tired Face :tiredface:
Crying Crying :'( )':
Hushed Face Hushed Face :hushedface:
Smile Happy Smile Happy :D
Tears Of Joy Tears Of Joy x'D X'D
Extemely Happy Extemely Happy :extremelyhappy:
Closed Eyes Smile Closed Eyes Smile :closedeyesmile:
Cold Sweat Cold Sweat :coldsweat:
LMAO LMAO XD xD
Innocent Innocent :angel:
Neutral Neutral :Neutral
Expressionless Face Expressionless Face :noexpression: -_-
I don't Care I don't Care :idontcare:
Pensive Pensive :pensive:
Confounded Confounded :confounded:
Kisses Kisses Kisses Kisses :kisskiss:
Kissing Heart Kissing Heart :kissingheart: :*
Smiles Kisses Smiles Kisses :smileskisses:
Angry Face Angry Face :angry:
Crying Face Crying Face :cryingface:
Perserving Face Perserving Face :perservingface: