1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Ücretsiz Wordpress Temaları İndir 2017-12-07

Awaken, Ücretsiz Wordpress Temasını İndir orjinal ve sorunsuz denenmiştir.

 1. Admin
  Ücretsiz Tema ve Scriptler:
  Awaken Wordpress Teması
  Ücretsiz Wordpress Temaları İndir
  Merhaba arkadaşlar şuan paylaşmış olduğum Awaken tema sade görünüşe sahip hoş ve hafif bir temadır. temayı pek çok alanda kullanabilirsiniz. tema ücretlidir Fiyatı ise ($39) dolardır biz ücretsiz paylaşıyoruz.
  Diğer dağıtılan temalara benzemez (SEO) konusunda hassas olduğum için kendim ücretli aldım ve sohbet sitemde kullandım seo puanı %96 olarak gördum bu temayla ve google'de rakiplerimi geride bırakdım paylaşmış olduğum tüm içerik ve konularda ilk sayfa 1 sırada yer aldım sohbet hayatına son verdigim için dagıtıyorum sizlerle faydalanın diye temayı siz istediginiz gibi editleyip kullanabilirsiniz. temada degişlik yapmadım sitemle ilğili bazı linkler olabilir onlarıda sizler degiştirsiniz şayet bilginiz yok ise destek isteyin temiz bir şekilde hazırlar sitenize kurulum yaparım.
  Temadan Bazı Görüntüler yükleyecegim öncelikle bilmenizi isterimki indireceğiniz temanın görünümü bu degildir orjinal hali ile vericem size demoda paylaşcam bakarsınız.
  sesli-site.png
  Adsız2.png

  Demo Adresi: https://themezhut.com/demo/awaken/ burdan bakabilirsiniz.
  Temayı indirmek için üye olmalısınız arkadaşlar ücretsiz üye olarak temaya sahip olabilirsiniz.
  Takipte Kalın pek çok elimdeki temaları sizlerle paylaşacağım yakında.