wmWm Forum
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba: Foruma Hoşgeldiniz. Neseli Net Ailesine Katkıda Bulunmak İstermisin? (Teşekkürler ) Ücretsiz Üye Ol Linkine Tıklayarak Başlayabilirsin! Bizlere /Fikirlerinizi & Düşüncelerinizi veya Projelerinizi İlgili Kategorilere Yeni Konu Açarak Destekde Bulanabilirsiniz... (NeseliNet) Ailesi İyi Forumlar Diler.
  Duyuruyu Kapat
 3. Forum Üzerinde Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Etmekdedir! Yapılacak ve Yeni Gelicek Özelliklerden (Dizin) Sistemini Aktif Etdik! Ücretsiz Sitelerizi Ekleyebileceğiniz Bir Alan Bedava Backlink Kazanmanın Yolu.. Site Ekle
  Duyuruyu Kapat
 4. Yeni Açılan Forumumuza Gönüllü Bay Bayan Moderator Arkadaşlar Aranıyor..Moderator Alımları vardır! İlgili Konulara Bakabilecek ve Günlük Paylaşımlarını Yapabilecek Moderatorlere İhtiyaç Vardır. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
  Duyuruyu Kapat
 5. Sitemizde Ücretsiz Reklam ve Backlink Almak İsteyenler Buraya / Fırsatları Değerlendirin. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
  Duyuruyu Kapat

Tema Xenforo Brivium Baron Teması 1.1 1.3 1.4 1.5

Xenforo forum sitenize yeni bir stil yükleyin kullanıcılarınız baron temasına bayılacak..

 1. Admin
  En iyi kaynaklar:
  Xenforo Brivium Baron Teması
  Xenforo Brivium Baron Teması
  forum sitenizi yeni bir görünüme kavuşturun bunu xenforo brivium baron teması ile yapabilirsiniz.
  Yapmanız Gerekenler oldukça basit.
  Boron_1.5.15: zip dosyasının içinde bulunan upload klasörünü açıp style klasörünü forumun kurulu olduğu dizine ftp ile atın, ve ardından admin panelinde: Admin/arayüz/stiller/ ve stil içeri al seçeneğinden zip dosyanın içinde bulunan XML klasöründe style-baron.xml içeri alalım işlem tamamdır.
  Örnek Resimler: boron_small.png forum_list_tablet.png forum_list_phone.png