wmWm Forum
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba: Foruma Hoşgeldiniz. Neseli Net Ailesine Katkıda Bulunmak İstermisin? (Teşekkürler ) Ücretsiz Üye Ol Linkine Tıklayarak Başlayabilirsin! Bizlere /Fikirlerinizi & Düşüncelerinizi veya Projelerinizi İlgili Kategorilere Yeni Konu Açarak Destekde Bulanabilirsiniz... (NeseliNet) Ailesi İyi Forumlar Diler.
  Duyuruyu Kapat
 3. Forum Üzerinde Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Etmekdedir! Yapılacak ve Yeni Gelicek Özelliklerden (Dizin) Sistemini Aktif Etdik! Ücretsiz Sitelerizi Ekleyebileceğiniz Bir Alan Bedava Backlink Kazanmanın Yolu.. Site Ekle
  Duyuruyu Kapat
 4. Yeni Açılan Forumumuza Gönüllü Bay Bayan Moderator Arkadaşlar Aranıyor..Moderator Alımları vardır! İlgili Konulara Bakabilecek ve Günlük Paylaşımlarını Yapabilecek Moderatorlere İhtiyaç Vardır. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
  Duyuruyu Kapat
 5. Sitemizde Ücretsiz Reklam ve Backlink Almak İsteyenler Buraya / Fırsatları Değerlendirin. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
  Duyuruyu Kapat

Eklenti Xenforo Konu Değerlendirme Eklentisi 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5

Xenforo derece ve değerlendirmeBu eklenti sayesinde kullanıcıların konularına puanlar verebilirsiniz

 1. Admin
  En iyi kaynaklar:
  Xenforo Konu Değerlendirme Eklentisi
  Xenforo Konu Değerlendirme Eklentisi
  Forum sitenizde konuların altında değerlendirme puan sistemi gösteren bir eklentidir. kullanıcıların açmış oldukları konulara puan verebilirsiniz threadrating, bu eklenti sayesinde.  Yapmanız gereken threadrating dosyayı indirmek ve eklentiyi kurmak olucak.
  Eklenti yükleme işlemi: Ekten çıkan upload klasörünün içeriğini FTP anadizine yükleyin
  Eklenti sorunsuz çalışmakdadır.
  AdminCp >> Eklenti Yükle >> Yeni Eklenti Yükle alanından içeri alın addon-threadrating.xml
  Örnekler resimde gösterilmiştir.
  puan.png puan1.png