1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba: Foruma Hoşgeldiniz. Neseli Net Ailesine Katkıda Bulunmak İstermisin? (Teşekkürler ) Ücretsiz Üye Ol Linkine Tıklayarak Başlayabilirsin! Bizlere /Fikirlerinizi & Düşüncelerinizi veya Projelerinizi İlgili Kategorilere Yeni Konu Açarak Destekde Bulanabilirsiniz... (NeseliNet) Ailesi İyi Forumlar Diler.
  Duyuruyu Kapat
 3. Forum Üzerinde Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Etmekdedir! Yapılacak ve Yeni Gelicek Özelliklerden (Dizin) Sistemini Aktif Etdik! Ücretsiz Sitelerizi Ekleyebileceğiniz Bir Alan Bedava Backlink Kazanmanın Yolu.. Site Ekle
  Duyuruyu Kapat
 4. Yeni Açılan Forumumuza Gönüllü Bay Bayan Moderator Arkadaşlar Aranıyor..Moderator Alımları vardır! İlgili Konulara Bakabilecek ve Günlük Paylaşımlarını Yapabilecek Moderatorlere İhtiyaç Vardır. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
  Duyuruyu Kapat
 5. Sitemizde Ücretsiz Reklam ve Backlink Almak İsteyenler Buraya / Fırsatları Değerlendirin. Detaylar İçin Tıklayın.. Detaylar İçin Tıklayın..
  Duyuruyu Kapat

Ticaret Genel Kurallar

NeseliNet.Com' Ticaret Bölümünün Genel Forum Kuralları.

Herhangi bir ticaret, ilan konusu açmadan önce ilgili bölümdeki kuralları okuyunuz.

Daha Fazlası İçin Tıklayın

NESELİNET.COM FORUM Ticaret Bölümü Genel Kuralları

Herhangi bir ticaret, ilan konusu açmadan önce ilgili bölümdeki kuralları okuyunuz. Eğer istenen bir şablon var ise bu şablona uyarak konunuzu açınız.

Satış ya da alış konularına alakasız ve gereksiz mesajlar yazmak yasaktır. O konuyla gerçekten ilgileniyorsanız ya da alıcı, satıcı iseniz mesaj yazın.

Yapacağınız alışverişlerde dolandırılmamak ve sorun yaşamamak istiyorsanız alışverişi yapacağınız kişiyi çok iyi araştırın. Forumdaki ticaret geçmişine bakın, yorumları okuyun, referanslarını sorun. Daha önce forumda kimlerle alışveriş yapmış araştırın.

Hatta ilgili kimseyi google'dan adını veya e-posta adresini yazarak araştırın.

Satış veya alış konusu açan birinin dolandırıcı olduğunu biliyorsanız bunu ispat etmek zorundasınız.

Eğer ilgili kişi gerçekten dolandırıcıysa ve ispat edilmişse forumdan uzaklaştırılır.

NeseliNet' forumda yapılan hiçbir ticaretten sorumlu olmadığını unutmayınız. Sorumluluk alışveriş yapan taraflara (alıcı ve satıcı) aittir. E-Ticaret Satışı Yasak Olan Ürünler

1- Hertürlü telif hakkı kapsamına giren ürün satışı yasaktır.

2- 5327 sayılı T.C.K. ve 6762 sayılı T.T.K.'na ve ilgili tüzüklere aykırı olabilecek her türlü satış yasaktır.

3- E-ticaret bölümünde adult ve warez alan adı ve site satışı yasaktır. Ayrıca bu sitelerin tanıtımını yapmak, bu siteler üzerinden reklam-link satışı yapmak veya herhangi bir e-ticaret konusu açmak kesinlikle yasaktır.

Hertürlü sigara ve alkol satışı yasaktır.

Biletix ve diğer organizasyon firmalarının biletlerinin temini ve satışı yasaktır.

Hertürlü cinsel ürün satışı yasaktır. İlgili kurallara uymayan üyeler uyarılmadan forumdan uzaklaştırılacaktır! Ben bilmiyordum, görmedim, okumadım tarzı bahaneler kabul edilemez. Bu yüzden kuralları dikkatlice okuyunuz.

Yayınlanmış:
4 Aralık 2017
Sayfa Gösterimleri:
465

Bu Sayfayı Paylaş

WEBMASTERFORUM